طرح طلاب جهادگر استان مرکزی

با توجه به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی؛ دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با همکاری ستاد بحران نهادهای حوزوی استان مرکزی ضمن لبیک گویی به منویات رهبر معظم اقدام به اعزام طلاب جهادگر داوطلب به بیمارستان های شهر اراک نموده است.

بسم الله الرحمن الرحیم
 
طرح طلاب جهادگر استان مرکزی
 
با توجه به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر حضور پرشمار نیروهای داوطلب در ماه های اول شروع بیماری و خدمات موثر آنان به کادر درمان و تاکید ایشان بر وارد میدان شدن نیروهای داوطلب مخلص و جوانان مومن و صالح؛دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با همکاری ستاد بحران نهادهای حوزوی  استان مرکزی ضمن لبیک گویی به منویات رهبر معظم  اقدام به اعزام طلاب جهادگر داوطلب به بیمارستان های شهر اراک نموده است.
 
در این طرح ستاد بحران نهاد های حوزوی، فراخوان و ثبت نام طلاب،و دفتر نهاد نمایندگی امر آموزش،اعزام و مدیریت حضور طلاب را بر عهده دارند. 
 
با شیوع بیشتر بیماری کرونا در فصل سرما و خستگی کادر درمان، این طرح جهت ارائه خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا و خانواده های ایشان ونیز کمک رسانی به کادر درمان در بیمارستان ها برگزار می گردد.
 
طرح طلاب جهادگر استان مرکزی از ۱۶ آبان ماه با حضور ۵۰ طلبه ی خواهر و برادر آغاز و   آموزش های لازم جهت حضور موثر آنها در بیمارستان طی کارگاهی یک روزه به آنها ارائه شده است و از تاریخ ۲۰ آبان ماه طلاب جهادگر به صورت حضور در یک شیفت کاری بیمارستان امیرالمومنین علیه السلام شهر اراک اعزام شدند.
 
از جمله فعالیت های طلاب جهادگر در بیمارستان ها این موارد را می توان نام برد:
۱. همراهی بیماران 
۲.مشاوره مذهبی به کادر درمان و همچنین بیماران 
۳. آموزش طلاب جهت شرایط بحرانی در بیمارستان ها
۴.کمک به خانواده‌های دارای بیمار مبتلا به کرونا 
۵.کمک ر سانی به کادر درمان و پرسنل بیمارستان 
۶.تقویت روحیه جهادی و همدلی
۷. همدلی با بیماران و بازیابی روحیه از دست رفته اینها
۸.تقویت وحدت حوزه و دانشگاه
۹.بیان مسائل شرعی و کمک به بیماران جهت اقامه نماز
۱۰.انجام امور خدماتی
 
برشور طلاب جهادگر:
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *